Blog

Pierwsza realizacja filmu

Wraz z Masaż i rehabilitacja - Daniel Kotyza postanowiliśmy pomóc Ksaweremu. Jest to chłopiec któremu rak zaatakował oczy. Załatwiliśmy kamerę i dziewczynę do masażu i wybraliśmy się w ładne miejsce ze sprzętem żeby nakręcić kilka ujęć. Później montowałem cały materiał.

Zobacz więcej

Hałas

Poza grafiką moim hobby jest audio i technika sceniczna. Krótko mówiąc nagłośnienie czyli wszystko co jest głośnikiem jest fajne, a jeśli jest dużym głośnikiem to jest jeszcze fajniejsze :) Obecnie udało mi się w domu w końcu skompletować pełny zestaw.

Zobacz więcej

Chwalę się – bo mogę!

W 2013 roku została zorganizowana 2 edycja programu dla szkół "Moja szkolna tepeta". Dała mi znać o tym konkursie jedna z nauczycielek grafiki. Początkowo dość sceptycznie podszedłem do sprawy bo nigdy uczestniczyłem w żadnych konkursach mając przeświadczenie że nigdy nic.

Zobacz więcej

Oceń jak Ci się ze mną współpracowało

Cześć, ta wiadomość jest skierowana zarówno do osób które kiedyś korzystały z moich usług  jak i do tych, które dopiero skorzystają. Mam do Ciebie małą prośbę, jeśli projektowałem coś dla Ciebie - obojętnie co wizytówkę, plakat, tapetę logo etc. Czy.

Zobacz więcej

Wrubcio’we portfolio

W końcu zebrałem się sam w sobie i udało mi się postawić to jakże cudowne portfolio! ;) Wszystko jest ciągle dopracowywanie ale jestem zadowolony z efektu. Strona już działa powoli zacznę wrzucać projekty i zbierać zaległe opinie o swoich.

Zobacz więcej